home



Provozní srovnávací pokus s hybridy kukuřice - rok 2006
HybridFirmaFAO silážHrubý výnos t/haSušina rostliny v %Sušina klasu v %Hmotnost 10 rostlin v kgPodíl hm. sušiny klasu na hm. suš. celé rostl.
Celio 250Cezea24543,3931,746,7955,7
LG 3215Limagrain22043,837,252,38,165,1
LG 3225Limagrain23039,843545,47,654,6
LG 3232Limagrain25044,3739,847,58,864,3
AmadeoKWS23035,82
SalgadoKWS20036,09
BoomerangAdvanta24032,9335,246,57,9553,1
PhantomAdvanta23037,1532,744,911,464,5
PatricAdvanta21038,4941,456,68,7557,1
FantasticAdvanta25043,0236,448,910,1559,5
AnzilAnjou25044,5337,750,610,5563,6
VinstonAdvanta30041,7327,333,411,456,3
PR39K13Pioneer22034,4
BaxxosR.A.G.T.22034,08
CoxxtoR.A.G.T.23032,6639,351,2845,6